אודות צחי פיינר

חברת צח אמבטיות הוקמה ב1968 בהיותי כבן 16. באותם ימים רחוקים עבדתי בצביעת מקררים עבודה שדרשה מיומנות גבוהה. באותם ימים התפתחה בארצות הברית השיטה של ציפוי אמבטיות עקב המעברים הרבים של שוכרי דירות מעיר לעיר בעקבות מקורות תעסוקה. קראתי חומר מקצועי רב בנושא והתחלתי לפתח את ציפוי אמבטיות בישראל. לאט לאט השתכללה השיטה ומפעם לפעם גיליתי חומרים חדשים ומתקדמים יותר. עד היום אני עוקב אחרי כל החידושים בנושא ועדיין למרות ניסיוני הרב אני ממשיך להשתכלל.

כיום החברה מספקת שרותי שיפוץ אמבטיות הכוללים מגוון גדול של אפשרויות מתיקון נקודתי קטן כתוצאה ממכה באמבטיה דרך ציפוי מלא של אמבטיות מכל הסוגים, תיקוני חלודה, חורים, אמבטיות דולפות והלבשת אמבטיה בכל צורה וגודל. החברה נותנת מענה לכל בעיה בנושא שיפוץ אמבטיות.

לקוחות החברה

לקוחות החברה מתפרסים על כל המגזרים משוכרי דירות צעירים שמעוניינים לחדש אמבטיות ישנות דרך משכירי הדירות שמעוניינים לקבל דמי שכירות גבוהים יותר כשהאמבטיה בדירה משופצת ועד לקוחות פרטיים שבמקום להוציא אלפי שקלים על שיפוץ אמבטיה מבצעים חידוש אמבטיה שעלותו זולה בהרבה.

אנו מבצעים תיקון אמבטיות לקבלנים לפני מסירת דירות שהאמבטיות בהן ניזוקו וכמובן בתי מלון שבהם מאות חדרי אירוח ובכולן אמבטיות שחלקן זקוק לשיפוץ עקב שימוש ממושך. החברה משתמשת בחומרי הציפוי הטובים ביותר בשוק חידוש אמבטיות כשלכל החומרים יש כמובן אישורים של מכון התקנים ותקנים בינלאומיים מהמחמירים ביותר כמו איזו 2000 וכדומה.

ניתן לעמוד איתי בקשר ישיר ואשמח לענות על כל שאלה, תודה צח.

נייד: 050-5351432 (צחי).

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור בהקדם

    גולשים נוספים חיפשו גם…