באיזה חומר משתמשים בדרך כלל לצפות אמבטיה?

החומרים הייעודיים לציפוי אמבטיה מורכבים ורבים אבל בגדול מדובר בשלושה חומרים שהם פוליאסטר, אקריל ואפוקסי שהם למעשה שרפים המשמים לעצב ולפסל כל דבר ובין לבין גם את האמבטיה הישנה שלכם.

עם זאת, כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר לציפוי איכותי אי אפשר להתעלם ממגוון השיטות וכן מגוון החומרים וכאן חשוב שתבחרו גם את השיטה המתאימה וגם את החומרים הנכונים, החומרים המתאימים ביותר לציפוי אמבטיה.

מעבר לסוג הצבע שמותז, חשוב לבחור כמה וכמה מורכבות של חומרים כך שבסופו של דבר יהיה אפשר להשיג את כל היתרונות וכך לייצר ציפוי חזק ובעיקר אמבטיה חזקה, נוצצת ומבריקה על כל המשתמע מכך.

כמו כן, לפני שבוחרים את החומר לציפוי חשוב מאוד לוודא כי הוא עמיד בפני כל אפשרויות הניקיון, חומרי הניקיון ואמצעי ניקיון כאלה ואחרים שבסופו של דבר לא יזיקו לציפוי שבוצע זה עתה.

תחילה תתבצע הכנה ראשונית שתאפשר את הציפוי על הצד הטוב ביותר. מיד לאחר מכן יגיע שלב בחירת החומרים הייעודיים לציפוי האמבטיה .

עכשיו נחזור אל החומרים שציינו קודם לכן ואל שלב התזה של חמש שכבות חומרי בסיס שהם למעשה אקריל, אפוקסי ופוליאסטר.

מרגע שהם ייספגו באימייל והמקום יעבור ייבוש מלא יהיה אפשר לעבור לשלב הבא השלב האמיתי והמכריע שבו יותזו 25 שכבות נוספות לחיזוק וגיבוי התלת קומפוננטי – כאמור, החומר המורכב משלושה מרכיבים והם אלו שמביאים את התוצאה הטובה ביותר בזכות מיגור השחיקה שלרוב קיימת, הרטיבות הקשה וכן השארת הבעיה של הרטיבות הרבה מאחור.

לאחר ההתזות, מסירים את הכיסוי ששמר מפני לכלוך ולאחר חמש עשרה שעות, זהו, אתם בהחלט יכולים להשתמש באמבטיה המדהימה והחדשה שלכם!

זקוקים לעזרה? לא יודעים אילו חומרים לשלב ומה ייטב עם חדר האמבטיה שלכם בכל מובן? לצוות המקצוענים שלנו יש את כל האפשרויות, הידע והניסיון לאפשר לכם תיקון או נכון יותר שדרוג של חדר האמבטיה במינימום זמן ומקסימום של ניסיון.