האם אפשר לצפות אמבטיה ישנה?

יותר ויותר לקוחות שלנו מתייעצים איתנו ושואלים, מה כדאי? האם להלביש אמבטיה או שאולי כדאי לחדש אותה לגמרי באמצעות הלבשה וכאן התשובה אינה חד משמעית מפאת זאת שכל אמבטיה וחומר הגלם שלה.

לצורך העניין, אמבטיות ישנות שעשויות מפח ומחלידות, יגלו עם הזמן חורים ונקבים שציפוי לא יוכל לפתור ולכן ברוב המקרים אנשים שיש ברשותם אמבטיה כזו יידרשו לבצע שיפוץ או לבחור בשיטה הנפוצה לא פחות והיא הלבשת האמבטיה מחדש.

כמו כן, ביחס לכל חומרי הגלם, אם יש לכם בבית אמבטיה מפח ותבצעו בה ציפוי אתם עלולים להיתקל מהר יותר מכפי שצפיתם בחלודה ומכאן אין מנוס, הבחירה הטובה ביותר עבורכם תהיה הלבשת האמבטיה מחדש.

אז איך בכל זאת יודעים מתי רצוי להלביש אמבטיה ולא לצפות אותה מחדש?

כאמור, הכול תלוי בחומר הגלם ממנו עשויה האמבטיה, האיכות של האמבטיה ואפילו נקודת הייצור ממנה יצאה.

אחר כך חשוב להביא בחשבון כי הציפויים העמידים ככל שיהיו יאריכו עבור האמבטיה שלכם חיים לכל היותר עד ארבע שנים ועדיין, הוא בהחלט יכול לחסוך לא מעט לדיירי הבית.

יש המון יתרונות להליך של ציפוי אמבטיה וכשהאמבטיה או החומרים שמהם היא עשויה מתאימים לציפוי זה בהחלט יכול להוות עבורכם יתרון משמעותי גם בזמני העבודה הקצרים וגם בעלות הנמוכה בהשוואה לפעולות יקרות יותר.

בגדול מי שירצה לחדש את האמבטיה שלו ואין לו אמבטיה מפח, יוכל ליהנות מפעם לפעם בתחזוקת אמבטיה באמצעות ציפוי אקרילי חזק שייראה מדהים וישדרג את נראות חדר האמבטיה לבלתי היכר.

לסיכום חלק זה, אם יש לכם כל סוג של אמבטיה מלבד פח ואתם לא מחפשים להשקיע עלויות יקרות מדי, הפתרון הטוב ביותר עבור האמבטיה שלכם ללא קשר לגילה יהיה ציפוי מדהים, אבל אם יש לכם לצורך העניין אמבטיה מפח, החלודה תייצר חורים שלא יהיה אפשר להתעלם מהם וכאן היינו ממליצים לכם ללכת דווקא על הלבשת אקריל חדשה שתחזיר את החיות לאמבטיה ואף לחדר הרחצה עצמו.