האם ציפוי אמבטיה יכול להתבצע על כל סוגי האמבטיות?

בין כל שיטות השיפוץ לחדר האמבטיה שלכם השיטה האטרקטיבית הן מבחינת העבודה והן מבחינת זמינות ועלויות זה ציפוי אמבטיה ובכל זאת, האם זה מתאים לכל סוג אמבטיה לרבות האמבטיה שיש לכם בבית? שאלה טובה!

יש אין ספור דוגמאות וסוגי אמבטיות, האמבטיה הישנה זו היצוקה מברזל יצוק, היא הכי וותיקה בשוק האמבטיות אך עם זאת מצריכה מעת לעת שיפוץ וחידוש וכאן, אפשר בהחלט לשלב הליך של ציפוי אשר בסופו של דבר יאפשר חידוש של גלזורה בצורה טבעית והטובה ביותר.

השנייה היא אמבטיה אקרילית, היא נחשבת לאמבטיה חדשנית יותר וזאת בזכות החומרים שמהם היא עשויה כאמור אקריל, סיבי זכוכית ואף פוליאסטר המעניקים יחד את העובי ואת האיכות לאמבטיה.

עם זאת חשוב לומר כי היא עלולה להישחק מהר יותר ולכן, במעמד הציפוי חשוב לבחור לא רק חומרי גלם טובים אלא נותני שירות שיודעים ומכירים את כל סוגי העבודות וחומרי הגלם ויכולים לאפשר תחזוקה ראויה לשנים ארוכות.

ובכל זאת, איזו אמבטיה לא תהיה כלולה בתחומי הציפוי?

האמבטיות שפחות תתאמנה לציפוי הן דווקא אמבטיות מפח, פח ברזל שמצופה בשכבה זעירה של אמייל, מעניק מראה מושלם, מבריק, חלק ומה בכל זאת החיסרון? הפח עלול להחליד, לעלות ריקבון ולגרום לנזק משמעותי לא רק לאמבטיה אלא לקירות הסמוכים.

לכן, אם אמבטיה כזאת נשחקת, ציפוי יתאים לה פחות ומה שיאפשר התמודדות ברמה גבוהה עם החלודה והנקבים שנוצרו תהיה רק הלבשת האמבטיה מחדש.

עם זאת, אם האמבטיה הפח במצב טוב, אין בה חורים והיא לא מחלידה ייתכן שיתאפשר לצפות אותה אבל גם אז, ייתכן שלאחר שתעבורנה שנים לא יהיה מנוס ואם תרצו לשמר אותה יידרש מכם להלביש אותה מחדש.

רוצים לצפות את האמבטיה הישנה? בזכות שיטה אותה פיתחנו ובדקנו ולצד חומרים ומרכיבים איכותיים, אנו מבצעים ציפוי איכותי, חזק ובעיקר אחד כזה ששום “חומר ניקוי” אינו מאיים עליו, מהבחינה הזאת הציפוי שאותו אני מבצעים יכול לספק לאמבטיה שלכם נראות מושלמת והגנה רב שכבתית קשיחה במיוחד!