מכשולים בהלבשת אמבטיה המשך המאמר:

הלבשת אמבטיה כוללת מבחינת לוחות זמנים פגישה ראשונה שבמהלכה אני בודק אם אין מכשול שעלול להפריע לי במהלך הלבשת אמבטיה וכן את המידות המדויקות של האמבטיה הישנה.

בהמשך אני מכין את האמבטיה החדשה ואז מגיע לביצוע הפעולה עצמה של הלבשת אמבטיה שאורכת בממוצע כשלש שעות עבודה.

הלבשת אמבטיה דורשת דיוק רב וחיתוכים מדויקים של האמבטיה החדשה בהתאם לקווי המתאר של האמבטיה הישנה.

כל סטייה מהמידות המדויקות פוגמת באיכות העבודה . חומרי האיטום גם הם מהווים גורם מרכזי ויש להשתמש בחומרי איטום מהמעלה הראשונה כמו סיקהפלקס או סיליקון ניטראלי שאינם צוברים עובש כמו סיליקון פשוט.

החיבור בין האמבטיה הישנה לאמבטיה החדשה חייב להיות חיבור קשיח מחומר פלסטי שאינו נפגע מתנאי חום  (מים רותחים ) ולא מחומרים חומציים כמו חומרי ניקיון על בסיס חומצה (רוב חומרי הניקוי ).

אסור לחבר בין שתי האמבטיות בשרוול גומי המתבלה תוך זמן קצר (מה שמתקינים לא מנוסים עושים לא פעם ).

במהלך הלבשת אמבטיות חומר המילוי בין האמבטיות חייב להיות מצד אחד קשיח ומצד שני כזה שאינו קורס לתוך עצמו וכתוצאה מהשימוש בחומר זול האמבטיה מאבדת תמיכה ועלולה להישבר. אם מקפידים על כל הכללים האלו אפשר להנות מהאמבטיה המולבשת לשנים רבות מאד.

המרכיב המרכזי בהלבשת אמבטיה הוא איכות האמבטיה עצמה. רצוי לבדוק מי יצרן האמבטיה היכן הוא נמצא ואם אין המדובר באמבטיות המיוצרות לא פעם בבתי מלאכה פרטיזנים ללא שם וכתובת.

בגמר העבודה משאירים את האמבטיה מלאה במים כדי שכובד המים יגרום לייצוב האמבטיה במקומה המדויק.

יש חשיבות רבה למפלס האמבטיה ואם מתרשלים בכיוון המפלס המים היוצאים יישארו מאחור.

בסיום הלבשת אמבטיה יש להמתין בסביבות 16 שעות עד לשימוש הראשון.

השימוש באמבטיה לאחר הלבשת אמבטיה הוא שימוש רגיל לחלוטין כולל שימוש בכל חומרי הניקיון הסטנדרטיים ואפילו חומצות אינן מזיקות לאמבטיה החדשה.

חברת צח אמבטיות מתמחה עשרות שנים בתחום הלבשת אמבטיות וביצעה במשך השנים אלפי הלבשות אמבטיה.