מזה קיט לצביעת אמבטיה?

קיט לצביעת אמבטיה הוא למעשה שימוש בצבעי אפוקסי הכוללים בתוכם מברשת ומדלל למי שבוחר לקחת את הדברים לידיים ולבצע את עבודת הצביעה של חדר האמבטיה בשיטת עשו זאת בעצמכם.

האם כדאי להיעזר רק בידע שלכם או להיוועץ במקצוען? לפני שאתם עושים את הבחירה שתתאים לכם, הנה כמה דברים על קיט הצבעים ועל יתרונות וחסרונות הצביעה ללא התערבות של בעל מקצוע.

איך צובעים לבד חדר אמבטיה?

הדבר הראשון שעושים לפני צביעת הקיר זה להסיר את החלקים של הטיח הרופפים באמצעות גירוד של המקום עם שפכטל. חשוב להסיר את השרידים של הצבע כמו שחשוב להסיר כל שריד אחר מקיר או משטח בטרם ניגשים לכל מלאכה וזאת כדי למנוע היווצרות של פטריה או עובש שוב.

לאחר שמורידים את כל הצבע שנותר, לוקחים מטלית באמצעות מים וכלור ומשפשפים את האזור שבו היה עובש. שוטפים את הקיר במטלית חלקה או אחת כזו הטבולה בחורים נוגדי בקטריה ועובש.

מיד לאחר מכן עוברים לחומר שנקרא “פונגיצ’ק ואותו מערבבים עם חמישים ליטר מים לכל היותר.

צובעים לבד או עם איש מקצוע? כל הסיבות מדוע חשוב לבחור איש מקצוע ולוותר על שיטת הקיט

לרוב אנשים נוטים לחשוב שזו בסך הכול “בעיה קטנה ופשוטה” ולא צריך “לבזבז” עליה יותר מדי כסף וזמן.

אבל כשהם מגיעים לשלב הזה, הם מבצעים את העבודה בלי לדעת את הסוג של הצבעים ואחרי כמה מקלחות הם מגלים שהצבע ירד וכאילו לא נעשה דבר ואף גרוע מכך.

נשמע לכם מוכר? האם ביצעתם בעצמכם את העבודה ואז כשהגעתם לנקות את המקום הצבע ירד כאילו לא עשיתם דבר? קשה לומר את זה, אבל ברוב המקרים זה עלול להסתיים במפח נפש ובתוצאות גרועות שחייבו מכם כך או כך לבצע פעולה חוזרת, הפעם בתשלום נוסף לאיש מקצוע שמבין עניין ורק הוא יוכל לתקן את הנזק.

רוצים להימנע מהמצב הזה? לעיתים הזול הוא היקר ולכן, אם הזמן והכסף שלכם חשוב לכם, כל מה שחשוב הוא לבחור אנשי מקצוע שמכירים את סוגי הצבעים, מבינים במידת הדילול הרצויה והכי קריטי יודעים להביא לכם את רמת הביצוע הטובה ביותר.