סביב איזה מחיר נע ציפוי אמבטיה ובמה זה תלוי

כאשר האמבטיה בחדר הרחצה לא נראית טוב זה משרה על כל חדר הרחצה ופתאום מחדר מפנק נראית האמבטיה קודרת, מוזנחת ומזמינה פחות ואז הדבר הראשון שעולה בראש זה האם להתחיל עכשיו שיפוץ? כמה זה יעלה? האם אתם צריכים את כל הרעש והבלגן הזה?

בדיוק בעניין הזה, מאפשרת חברתינו כמה וכמה פתרונות שיכולים לא רק לחסוך לכם בעלויות אלא לבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר ובמינימום זמן!

רוצים לדעת כמה עולה ציפוי אמבטיה ומה אתם צריכים לעשות לפני שאתם בוחרים בשיטה הזאת?

אז אולי ציפוי אמבטיה נחשב זול, יעיל יותר ומאפשר נראות מבריקה ונוצצת, אבל האם הוא מתאים לכל אחד? התשובה על הדבר הזה תלויה בעיקר בסוג ממנו עשויה האמבטיה ובמצב שלה.

בגדול, אם ועלה כי האמבטיה שלכם “עשתה את שלה” ויידרש מכם להחליף אותה, המחיר כולל החלפת הריצוף, אריחים, צנרות יביא אתכם להוצאה של יותר מארבעת אלפים ₪ ואף יותר מכך. לעומת זאת, בחירתכם בציפוי תחסוך לכם לא מעט כאב ראש אבל בו זמנית תגלה לכם כי ההוצאה הכספית תסתכם בין אלף ל1500 ₪ לאמבטיות רגילות.

הקשר בין המחיר לבין סוג האמבטיה

כשמדברים על סוג האמבטיה, מדברים על כמה וכמה הבדלים שמשפיעים גם על עניין העלות של הציפוי. עניינים אלו בעיקר עוסקים במיקום של האמבטיה, הסביבה שלה, נגישות, האם היא עברה כבר ציפוי בעבר?

כמו כן, אם יש מקלחון שמפריע וצריך לפרק אותו וכמות החלודה גדולה יותר, זה בהחלט משנה את כל התמונה ועלול לייקר את העלות עם כי החדשות הטובות הן שזה לא בהכרח מייקר את העלויות יתר על המידה ועדיין מאפשר נראות מושלמת לחדר האמבטיה שלכם הפעם בלי להשקיע הרבה, בלי לשבור קירות ועם השגת תוצאה מושלמת לטווח הארוך.

בגדול, התהליך אורך עד ארבע שעות עבודה ומיד לאחר מכן יידרש זמן המתנה שמטרתו לאפשר ייבוש כארבע עשרה 15 שעות ורק לאחר מכן להשתמש ולהתחדש בחדר אמבטיה למופת.