צביעת אמבטיה המשך הכתבה:

צביעת אמבטיה נותנת מענה מעולה במיוחד למי ששוכר דירה ונתקל באמבטיה ישנה ופגומה ואינו מעונין להוציא סכום כסף גדול ולבצע עבודות שיפוץ יקרות בדירה שאיננה שלו.

במקרה כזה גם אם בעל הדירה אינו מעונין להשתתף בצביעת האמבטיה עדין עקב העלות הנמוכה של צביעת אמבטיה השוכר יכול לקחת על עצמו את ההוצאה ולהנות מאמבטיה מחודשת לכל אורך השכירות.

גם בעלי הדירה המיועדת להשכרה כלומר המשכירים יוצאים נשכרים כשהם מחליטים לבצע צביעת אמבטיה מכוון שבהשקעה של סכום נמוך משמעותית הם מוסרים לשוכר הדירה דירה עם אמבטיה משודרגת והדבר קוסם לשוכרים שבדרך כלל מקבלים דירות עם אמבטיות מוזנחות בעקר באזורי הביקוש שבהם לא פעם אין היצע מספיק של דירות והשוכר נאלץ לקבל כל מה שמציעים לו אם אינו מוכן להתפשר.

צביעת אמבטיה קימת כשיטה המוצלחת ביותר לחידוש אמבטיות שנים רבות לא רק בישראל אלה בכל העולם הרחב ונפוצה בעקר באזורים שבהם יש רצף של החלפת דירות עקב שינוי מקום מגורים בעקבות החלפת מקום עבודה ואפילו כמו בארה”ב שם עוברים ממדינה למדינה בעקבות הפרנסה.

גם מלונות שבהם שחיקת האמבטיות מהירה מאד בעקבות השימוש הממושך באמבטיות והניקיונות התכופים של האמבטיות משתמשים בשרות של צביעת אמבטיה באופן קבוע מכוון שהאמבטיות במלון נדרשות להראות חדשות בכל ימות השנה ושום אורח לא ישלם ממיטב כספו עבור חדר מלון שהאמבטיה שבו מוזנחת.

לחברת צח אמבטיות וותק של מעל ל 42 שנות נסיון בצביעת אמבטיות.