ציפוי אמבטיה זה ציפוי אמייל?

זה תמיד מתחיל ברגע ה זה שאתם פתאום קולטים בזווית העין את הפגם באמבטיה, שריטה עמוקה, חלודה ואפילו דהייה או קילוף של הצבע הקיים.

במצב הזה, לרוב האנשים עולה השאלה, האם לבחור בציפוי או ללכת על שיפוץ מלא? התשובה לכך היא שרוב האנשים לא יבחרו להיכנס לשיפוץ רב ממדים, זמן ועלויות ויבחרו שיטות פשוטות וזולות יותר כדי להתמודד עם המצב החדש שנכפה עליהם.

נשמע מוכר? בדיוק כאן ניתנת לרוב האנשים האפשרות להחליט, האם הם הולכים על ציפוי אמבטיה מסוים או ציפוי אמייל? מה ההבדל בין אקריל, פוקסי לאימייל?

חסרונות האימייל – דברים שחשוב לדעת

מתלבטים בין חומר אחד לחומרי האמייל? החיסרון שחשוב לדעת על האימייל זה שהוא מדיף ריח חזק במיוחד, חזק במיוחד עד כדי כך שהאנשים שמריחים או עוסקים במלאכתו מצוידים במסכות ייחודיות שמגנות על מערכת הנשימה שלהם.

כמו כן, חשוב לציין כי האימייל מתייבש יחסית מהר ומוליכותו התרמית יחסית גבוהה ביחס לחומרים האחרים. למה זה פחות טוב? בגדול, אם אתם רוצים לפנק את עצמכם באמבט מדהים וחמים בפרט בימים קרים יותר, המים לא יישארו חמים ויתקררו יחסית מהר.

כמו כן, כשמדברים בשורה התחתונה על ציפוי אמייל בבית פרטי הסיכויים הם קלושים מאוד וביצוע המשימה הזאת תוכל להתבצע רק במפעלים ובתי ייצור. למה אי אפשר להשתמש בזה בבתים פרטיים וזה משמש יותר בתי מלאכה גדולים? בעיקר בגלל הדרישה להשגת טמפרטורה גבוהה מהרגיל (900 מעלות) וזאת כדי להשיג את הזיגוג המשמעותי ביותר.

לכן, משום שצריך להשתמש בתנורים ובכלים ייחודיים שייצרו בין היתר את החום הזה אי אפשר לבצע שירותים שכאלה בפרט שמדובר בדירת מגורים פרטית.

יש לכם אמבטיה ישנה ואתם לא יודעים אם ציפוי זה הפתרון הטוב עבורה? אם אתם מתלבטים בין ציפוי לבין הלבשה המקצוענים שלנו ישמחו לבדוק את הדברים מקרוב ולייעץ לכם את הייעוץ הטוב ביותר שיוביל אתכם למטרה אחת – חדר אמבטיה משודרג ומעוצב כראוי, הפעם במינימום הוצאה וזמן.