ציפוי אמבטיה צריך לבצע גם אם האמבטיה מתקלפת?

רצוי ואפילו מומלץ, כמו כל רהיט אחר בבית, כך גם האמבטיה יכולה לחוות תהליך של בלאי ובמקרים מסוימים לפגוע בנראות של חדר האמבטיה ולשבש את העיצוב כולו בבית. עם זאת, כאשר יש שריטות, כשיש חלודה, כתמים או כשהאמבטיה מתקלפת לא בהכרח צריך לרוץ ולהחליף אותה או לבצע שיפוצים שיעלו לכם הון עתק.

זה באמת נכון, מבין כל הפתרונות שאולי פגשתם, ציפוי אמבטיה בהחלט יכול לאפשר לכם לשדרג את חדר האמבטיה ובפרט את האמבטיה ולחסוך לא מעט כאב ראש, טרחה ועלויות יקרות.

אז מרגע שגיליתם כי האמבטיה שלכם התקלפה מפאת צביעה שנגמר זמנה, שחיקה או בלאי, הגיע הזמן לדבר על ציפוי מושלם שיהיה את החלופה הטובה והזולה ביותר.

איך מבצעים ציפוי מחדש לאמבטיה שהתקלפה?

כפי שהבנתם, אם גיליתם שהאמבטיה מתחילה להתקלף חבל לחכות ולהעצים את הבלאי, מן הסתם זה עלול לייקר את השיפוץ ומציפוי אתה עלולים למצוא את עצמכם בבחירת שירותים יקרים יותר שאולי אפשר למנוע אותם בשלב הזה.

מה כן לעשות? בשלב שבו נכנסים בעלי המקצוע שלנו לתמונה הם יבדקו את מצב האמבטיה ורק אם תהיה קביעה חד משמעית כי הציפוי אפקטיבי יותר מההלבשה, יכלו במלאכה הראשונית והיא להסיר את הצבע הישן, את הלכלוך, את כל סימני העבר לטובת הציפוי האיכותי שישנה את נראות האמבטיה שלכם לבלתי היכר.

בשלב ההכנה ישייף הצוות המיומן שלנו כל פינה ופינה באמבטיה, ייצר הפרדה בין האמבטיה לחרסינות ובלי לבזבז לכם יותר מדי את הזמן, יחל במלאכת ההתזה הראשונית ועד להתזה ולתוצאה הסופית.

משימה כזאת אולי תגזול ארבע שעות אבל זה לא יהיה מזמנכם שלכם, מה כן? לאחר ביצוע המשימה יידרש מכם לא להיכנס לחדר האמבטיה כחמש עשרה שעות לפחות.

המטרה של חמש עשרה השעות היא להיטיב עם האמבטיה, לוודא כי היא יבשה לגמרי מהחומר ועכשיו כשהיא מבריקה ויפה אפשר להשתמש בה ולהשאיר את מראות הקילוף וחוסר האסתטיקה הרבה מאחור.