תיקון אמבטיה אקרילית

אמבטיות אקריליות נוטות להשבר בעקר כתוצאה ממכה חזקה (לא פעם נפילה או החלקה באמבטיה גורמת לשבר) האמבטיות הרגישות לשבר הן בעיקר אמבטיות ברמה ובאיכות נמוכה. את האמבטיות הטובות והמחוזקות קשה מאד לשבור גם במכה חזקה.

לפני ואחרי תיקון אמבטיה:

תיקון שבר באמבטיה אקרילית:

גלריית תמונות:

מה עושים בבית הלקוח?

אם מדובר באמבטיית פח פגומה שנפגעה כתוצאה ממכה או מנפילת חפץ כבד לתוך האמבטיה (אמבטיות פח רגישות מאד לכל מכה קלה שעלולה לפגום בציפוי האמייל העדין שלהן).

הפיתרון הנוח ביותר במסגרת תיקון אמבטיה הוא תיקון נקודתי מקומי בתנאי שגודל הפגם באמבטיה אינו עולה על שלושה או ארבעה ס”מ מרובע.

במהלך התיקון יש התייחסות אך ורק לפגם ולא לכל האמבטיה, למעשה מדובר בתיקון אומנותי.

אם קיים פגם בדופן החיצוני של האמבטיה מה שקורה הרבה באמבטיות פח שלא הורכבו נכון ניתן לבצע תיקון אמבטיה שבמסגרתו מתקנים רק את הדופן הפגועה.

בתהליך התיקון מסירים את הדופן בעזרת מלטשת חשמלית ובונים דופן חדשה מפיברגלאס ועל הפיברגלאס מניחים קנט אלומיניום חדש ששוקע לתוך הפיברגלאס ונוצרת דופן חדשה שאינה מחלידה לעולם (אלומיניום כידוע אינו מחליד).

תיקון אמבטיות רקובות ודולפות נעשה רק אם מידות האמבטיה הפגומה אינם מתאימים לביצוע של הלבשת אמבטיה ואז מחוסר ברירה יש צורך לבצע תיקון אמבטיה וסתימת החורים בעזרת חומרים מרוכבים.

גם אמבטיות אקריליות שנשברות זקוקות לפעולה של תיקון אמבטיה.

במקרה של אמבטיה אקרילית שבורה אנו מלטשים את אזור השבר ועליו מניחים שכבות שכבות של בד סיבי זכוכית ספוג בפוליאסטר.

לאחר ייבוש החומר מלטשים את המקום עד להשוואת הגובה ומצפים את האזור המתוקן.

מדובר בעבודה אומנותית וקשה מאד להבחין שבוצע תיקון אמבטיה כל כך מסובך.

חשוב לדעת : לא פעם אין אפשרות לבצע ציפוי אמבטיה עקב נזקים שונים באמבטיה ורק לאחר שמבצעים תיקון אמבטיה אפשר להמשיך במלאכת ציפוי אמבטיה.

תיקון דופן חלוד

צלצלו עוד היום!  050-5351432 | 03-6490565 | 03-6473514

סרטון המחשה תיקון אמבטיה:

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור בהקדם

    גולשים נוספים חיפשו גם…